mobil ödeme bozdurma nedir

Hareketli ödeme sistemi, bitiren gruplarının alışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme hazır para sistemi ile Ödeme bina etmek talip eşhas, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdoneş aksiyonlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı sınır bakiyesi ise krediden düşüş gestaltlır. Bunun kanatı teselsül iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu aksiyonlemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği vazıh bulunan itibar kartları aracılığı yardımıyla evet.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Satışlarda Geriış Soruşturma
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri makul bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin garaz kitlelerinden bulunan bitiren gruplarının alışdoneş alışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı bitiren gruplarının itibar ve banka kartpostalı yöntemi ile alışdoneş yapmayı tercih ederken itibar kartpostalı ve banka kartpostalı namevcut eşhas ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut mobil ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri tercih ederek alışdoneş yamayı tercih eder.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya başladığından itibaren bu sistemi kullanan çok ziyade insan ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken birtakımsı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini istimal etmek gerek. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek gerekirse mobil ödeme sistemi vaziyet kayran e- tecim firma bölgeleri ulaştığı garaz kitleye bir yeni tabur henüz eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satılarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine vaziyet vererek, garaz kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda henüz çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir