Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman iz almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede kötü adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma aksiyonlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan kişiler kucakin bir seçenek olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın ahzetmek kucakin makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en yetişkin duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışkanlıklarını göçermek ve insanların elan az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets tutmak kucakin ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine oranlı olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanmaı kucakin mutasavvertır. Cihaz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in kucakindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamele, dumanün yanması adına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre elan az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın ahzetmek kucakin makul evetş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanmaı da yerel yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanmaı haysiyetiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar öteki duman ürünleri kadar tabilık konstrüksiyoncı olabileceği dair uyarılar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı mizaç örgütleri, Heets kadar duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır emrazı ve öteki mizaç sorunlarına münasebet olabileceğinden tasa etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri bile dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla baş başa, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre elan az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan kişiler kucakin tercih edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre elan az zararlı evetğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına oranlı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve mizaç önerilerine oranlı şekilde kullanmalıdırlar.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir