Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman iz aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kabilinden yanma aksiyonlemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan kişiler derunin bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın iletilmek derunin makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en mefret duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışdemeviklarını değiştirmek ve insanoğluın henüz az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets sunmak derunin geleneksel sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mütenasip olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtlı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets kullanımı derunin mutasavvertır. Amortisör, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu işlem, dumanün yanması yerine, buharlaşması sebebiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara göre henüz az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın iletilmek derunin makul evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanımı da lokal yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakadar legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan henüz az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanımı sebebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden özge duman ürünleri kabilinden tabilık strüktürcı olabileceği dair uyarılar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Bazı afiyet örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve özge afiyet problemlerine sebep olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki etkileri de ağız dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara göre henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan kişiler derunin yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara göre henüz az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanımı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına mütenasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve afiyet önerilerine mütenasip şekilde kullanmalıdırlar.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir